JDM Lesrooster

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
16:00 - 16:45
1
Streetdance 5 - 7 jr.
Nynke
16:45 - 17:30
1
Streetdance 8 - 11 jr.
Nynke
18:00 - 18:45
2
Tapdans 8 - 11 jr.
Marjan
18:00 - 19:00
1
Breakdance 7 - 12 jr
Christian
19:00 - 20:00
3
Moderne dans Tieners
Veerle
19:00 - 20:00
2
Yoga volw
Marjan
19:00 - 20:00
1
Moderne dans volw (VOL wachtlijst))
Marleen
20:00 - 21:00
3
Paaldansen volw
Charmaine
20:00 - 21:00
2
Tapdans volw
Marjan
20:00 - 21:00
1
Dancehall volw
Dekyla
09:15 - 10:15
1
Jazzdans volw 50+
Danielle
10:15 - 11:15
1
Moderne dans volw 55+
Danielle
19:00 - 20:00
1
Jazzdans volw (VOL)
Marleen
19:00 - 19:45
2
G-Dans volw
Jara
20:00 - 21:00
2
Bellydance volw
Astrid
20:00 - 21:00
1
Davajezi volw
Marleen
20:00 - 21:00
3
Work-out volw
Charmaine
21:00 - 22:00
2
Paaldansen volw
Charmaine
13:30 - 14:15
1
Kidsdance 3 - 5 jr.
Merle
14:15 - 15:00
1
Streetdance 5 - 7jr.
Merle
15:00 - 15:45
1
Paalsport Kids 7-12 jr.
Mariska
15:00 - 15:45
1
Streetdance 8 - 11 jr.
Merle
15:45 - 16.30
3
Paalsport Kids 7-12 jr
Mariska
16:00 - 16:45
1
Klassiek Ballet 5 - 7 jr.
Merle
16:45 - 17:30
1
Klassiek Ballet 8 - 11 jr.
Merle
19:00 - 20:00
3
Dancehall tieners
Dekyla
19:00 - 20:00
2
Ballet Basic volw
Emma
19:00 - 20:00
1
Zumba volw
Cristine
20:00 - 21:00
1
Afro Dance volw
Cristine
20:00 - 21:00
3
Yoga volw
Cynthia
20:00 - 21:00
1
Paaldansen volw
Geraldine
18:00 - 18:45
2
Hip Hop New Style 7-12 jr vol wachtlijst
Marjan
19:00 - 20:00
1
Sensual Movement volw
Jaimy
19:00 - 20:00
3
Jazzdans volw
Laura
19:00 - 20:00
2
Hip Hop New Style tieners (vol wachtlijst)
Marjan
20:00 - 21:00
2
Heel class volw
Jaimy
20:00 - 21:00
3
Hip Hop New Style volw.
Marjan
20:00 - 21:00
1
Moderne dans volw
Laura
16:45 - 17:45
1
Klassiek Ballet tieners
Merle
18:00 - 19:00
1
Danskracht 9 - 15 jr
Merle
19:00 - 20:00
2
Acrodans mixed class 8+
Sophie
19:00 - 20:15
1
Klassiek Ballet volw
Natasha
20:15 - 21:30
1
Jazzdans volw intermediate
Veerle
09:00 - 10:00
3
Yoga volw
Cynthia
09:00 - 10:00
1
Danskracht 9 - 15 jr
Laura
09:15 - 10:00
2
Kidsdance 3-5 jr.
Emma
10:00 - 11:00
3
Danskracht 9 - 15 jr
Laura
10:00 - 10:45
2
Klassiek Ballet 5 - 7 jr.
Emma
10:00 - 10:45
1
Peuterdans vanaf 2 jr
Esmee
10:45 - 11:30
2
Klassiek Ballet 8 - 11 jr.
Emma
10:45 - 11:30
1
Kidsdance 3 - 5 jr vol wachtlijst
Esmee
11:30 - 12:15
2
Streetdance 8 - 11 jr.
Emma
11:30 - 12:15
3
Streetdance 5 - 7 jr.
Esmee
DESIGN, DEVELOPMENT AND HOSTING: NETANDMORE.NL ROTTERDAM.
Home
Teachers
Aanbod
Video
Lesrooster
Events
Danskracht
Tarieven
Blog